Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Denizli Kombi

Hakan Teknik Denizli kombi tamir ve bakım merkezi, 3M (Mutlu Müşteri Merkezi) kurallarına uygun olarak işler. Müşterilerimizin yakıt tasarrufu sağlaması ve kombilerinin daha uzun ömürlü olması için gerekli teknolojik gelişmeleri takip edere, bakım periyotlarında bunları uygulayıp, geliştirir.

Hakan Teknik, özel akışkan ve kimyasallarla sağladığı bakımlarla kombi ve kalorifer tesisatının temizliği konusunda önemli katkı sağlar. Bu uygulama tesisatın sağlıklı çalışmasını sağlayarak, yakıt tasarrufu edilmesine olanak tanır.

Hakan Teknik 2005 yılından bugüne kadarki tecrübesini Denizli kombi bakım, servis ve tamir uygulamaları ile sürdürmektedir. Daha yaşanabilir bir gelecek için, ısınma giderlerinin düşürülmesi ve verimli ısınmayı sağlayan uygulamalarımızla hizmet sunuyoruz.

Misyonumuz;
Kombi sistemlerinin daha verimli kullanımını sağlayarak, yakıt giderlerinin düşürülmesi, karbon salınımının azaltılması ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakabilmektir.

BELGELER

Hakan Teknik, alanında son teknoloji gelişmeleri müşterilerine sunabilmek adına, bağımsız yetkilendirme kurumlarınca sunulan eğitimlerle firma yetki alanını hergün genişletmektedir.

MYK YETKİ BELGESİ

Hakan Teknik, kombi bakım tamir hizmetlerinde Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiştir.

YETERLİLİK BELGESİ

Hakan Teknik, kombi bakım tamir hizmetlerinde Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiştir.

KALİTE YÖNETİM

Firmamız, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini baz alarak çalışmalar yapmaktadır.

Alınan Eğitimler

RANDEVU OLUŞTUR

Denizli Kombi Servisim Ekibi Size Bir Tık Kadar Yakın!