Hizmetler
KOMBİ & ISITMA TEKNOLOJİLERİ

Isınma giderleri her aile ve işletme için önemli bir gider kalemi olarak göze çarpar. Isınma giderlerini en aza indirmenin bir yolu, düzenli kombi ve tesisat bakımı yaptırmak iken, ikinci önemli nokta çeşitli teknolojilerle tasarruf sağlamaktır.Oda Termostatı
Odanın belirli bir sıcaklıkta tutulmasını sağlayan oda termostatı, kombi ile haberleşerek kombinin gereksiz yakıt tüketmesini önler. Oda termostatları kablolu veya kablosuz olarak üretilmektedir. Kombi ile iletişimin sorun olacağı noktalarda kablolu, diğer şartlarda wifi kablosuz oda termostatları önerilir. Belirlenin değerde sabit duran oda sıcaklığı, aynı zamanda insan sağlığı konusunda da katkı sağlamaktadır.

Denizli oda termostatı ihtiyaçlarınızda her marka ve model kombi cihazınıza uygun oda termostatı satış ve montaj servis hizmetimiz mevcuttur.
Isı Fan - Isı Yönlendirici
Isıfan kalorifer peteklerinin üzerine kolayca monte edilebilen hava yönlendiricisidir. Bildiğiniz gibi ısınan hava yükselir. Kalorifer peteklerinin içerisinde ortam ısıtması yapılması esnasında ısıtılan hava Isıfan sayesinde yaşam alanlarına doğru yönlendirilir.

Böylece ısıyı perde ile duvar arasına hapsetmek yerine ihtiyacınız olan alana yönlendirmiş, ısı kaybını önlemiş ve ısıtma giderlerinden tasarruf edilmiş olur. Isıfan şık tasarımı sayesinde peteklerinize şık bir görüntü kazandırdığı gibi, üzerindeki buhar kapları sayesinde havanın kurumasını engeller ve tabi nem dengesini korur. Isıfan havayı doğrudan odanın içerisine yönlendirdiğinden, perde ve duvarlar sürekli tertemiz kalır. Perde ve duvarların çabuk kirlenmesine engel olur, perdelerinizin kullanım süresini uzatır.


 


 BİZE ULAŞIN
Adres : Yenişehir Mah. Şht. Pyd. Çvş. Tuncay Özçoban Cad. DENİZLİ
Telefon : 0538 318 95 65
E-Mail : [email protected]
Facebook : Bizi Takip Edin


 
Mega Tasarım 2016